kaderin cilvesi ya da paranın kudreti.
zengin ve çapkın olanların playboy; fakir ve çapkın olanların ise abazan olarak adlandırılmalarını haksızlık görüyorum. fakirlerin hakkını her daim koruyacağım.
bu arada, yaşasın fakir çapkınların birlikteliği. yaşasın sosyalizm.


devamını gör...
- baba! ben playboy olacağım! kesin kararımı verdim.
+ hı ne ?.
- playboy olacağım diyorum. var mı 350 liran var mı?
+ oğlum manyak mısın ne playboyu otur oturudğun yerde!
- ya baba karışma bana, playboy olacağım diyorum 350 lira var mı yok mu! tipim playboy'a benziyo. playboy olacağım ben ya!
+ senin tipin playboya değil zibidiye benziyor senin zibidiye. serseri!

*
devamını gör...
doğru tesbit. sebebi de tamamen ;

para varken ve yokken yapılan çapkınlığın şekil değiştirmesidir. şöyle ki;

paranız yokken en fazla bi kıza laf atabilirsiniz. ya da geçerken ; "vay be hatuna bak arkadaş.yerim lan ben bunu" dersiniz.

paranız varsa bi yemeğe götürürsünüz. ne bileyim ; sevdiği köpeği öğrenip gidip parayı basıp kucağına verebilirsiniz. vs. icraate dökme durumu yani.


saçmalıyorum tabii ki. pek fazla fark yoktur arada.bakmayın siz bana.
devamını gör...
şimdi zengin adam genellikle sokakta bir dişi gördüğünde arkadaşları arasında ''aaa oo, ıııımm kırbaçlayacan aga, ıı ee ''hard'' eeheh, bakmayın la bakmayın ihe ihe'' gibi hareketlerde pek bulunmaz, gider uygun mekanlarda hacetini giderir.
devamını gör...
bu yeni çıkan yaz dizilerinde olan durum. mal değneklerini koymuşlar ne yapsalar romantik oluyor. sahneler bile kendi kendine çelişiyor yaa insan fakirli sahnelerden sıkılıyor öfff yeter beee fakirin aşkı bile sümüklü şöyle kaliteli bir zengin aşkı izlemek istiyor insan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar