zeyn

#özgürler 

arapça süs anlamına gelen kelime. aynı zamanda sözlüğümüzün yeni yazarı. önemli katkıları olacağını düşünmekteyim. hoş gelmiş.
devamını gör...
fişlemeci gençleri pistlerde görmek isteyen yazardır. öyle sözlükten fişlemekle olmaz hacı, gel birde yüzümüze karşı fişle, der.
devamını gör...
fişlenmesinden memnun oldum. Allah'a, peygambere ve çevresindeki insanlara iftira üzerine iftira atan hadislerin karşısında olanların bundan mutlu olacağını bilmeyenler fişlesin dursun.
devamını gör...
özlediğim şahsiyet. homesick var bunda. dur hemen bilmeden fesatlaşma. ev hastalığı demek. yani kendi evinden başka yerde uyuyamamak, ille de evimmm, ille de vatanımmm deyu inlemek hastalığı. o sebeple artık gelip evime yerleşme tehlikesi telaşı ile beni yüzyüze bıraktığı günler geride kaldı.


fakat ben çok özledim onunla aşktan, filmlerden, hayatın ara sokaklarından bahsederek sabahı ettiğimiz geceleri. "çok kalbim acıyo laaaaan" temalı sohbetlerimizi "ne günlerdi beee" şeklinde analiz etmeyi de özledim.


zaman armutları da, bizi de olgunlaştırdı. bir halledemediğimiz senin en lüzumsuz yerlerde - çok haklı sebeplerle- en güzel duygulara yelken açacakken aldığın "gard" kaldı. yani demem o ki; bi leylek kaldı.. onu da halledicez.

devamını gör...
bu defa yarasını saramadığım canımıniçi.. ben bu hayata çok defa sövdüm işte bu yüzden.. bu çaresizlik yüzünden.

bir yer var biliyorum.. senin hiç gözyaşı dökmeyeceğin bir yer..


halbuki çok dualar ettim ben rabbe.. sen artık gözyaşı dökmeyesin diye.. ama öyle günahkarım ki.. işe yaramıyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar