zeynep kılıçdaroğlu

rezidans skandalına adı karıştığı iddia edilmektedir.

gamze akkuş ilgezdi ile chp'de başlayan rezidans skandalı kemal kılıçdaroğlu'nun kızı zeynep kılıçdaroğlu ile devam ediyor. ilgezdi ailesinin 17 daire satın aldığı buz rezidansda zeynep kılıçdaroğlu'nun da 17. kat 87 numaralı dairede ikamet ettiği ortaya çıktı.

iddia ise kemal kılıçdaroğlu'nun, gamze akkuş ilgezdi'ye milletvekili olma sözü vermesi karşılığında zeynep kılıçdaroğlu'nun buz residance'dan daire aldığı.

kemal kılıçdaroğlu ise iddialar karşısında sessiz.
devamını gör...
aldığı ya da kaldığı daireye kendi parasıyla aldığı gözüyle bakılmalı sonuçta para kazanmışta almıştır. babası muhalefet partisi lideri diye açlıktan ölsün mü bu bayan.ticaret yapıp vergisini ödüyorsa neden olmasın ki?
ne kadar tanıdık bir savunma sistemi geliştirdim demi.

tanım: babası kim olursa olsun adalet karşısında varsa bir suçu çeksin dediğim insan.
adalet herkese uygulandığı zaman bir anlam ifade eder.
devamını gör...
kusura bakmayın da bir bilal erdoğan değil. neden değil, kısaca:

1) sol yumruğunu havaya kaldıran kadın, eşi belediye başkanı. sütten çıkmış ak kaşık demiyorum ama eşi açıkladı ve her şeyin yıllardır düzenli olarak maliyeye bildirildiğini de şoyledi. adam diyor ki, gardaş ben belediye başkanı olmadan önce yüzlerce milyon dolarlık projeleri teslim etmiş bir müteahhitim.

2) kk eğer vekillik sözüne binaen kızına aşırı uygun fiyattan, bedel diyelim biz ona, daire aldırttıysa bu suç ya da yolsuzluk değildir. etik değildir, chp'nin meselesidir. yasalara göre bir suç yok, kamu malıyla alakalı bir durum yok.

3) devletin imkânlarını peşkeş çeken, ihale satan, hırsızlık yapanla bir değil.

güneş gazetesi çamur da buna inanan ve şu basit kıyaslamayı yapamayan ya da yapmayan akp'liler de ya çamur ya da eblehtir.

4) müteahhit karısı her daim zengindi, her şeyin dökümü de var zaten bu iftiraları atanı dava edicem demiş. yüzükten başka bir şeyi olmayan milyar dolarlık adamı niye sormuyorsunuz.

kahrolsun siyasal, yolsuz, hırsız islam. hırsızlıklarını müslümanız ama biz diye örtmeyi başaranlara da lanet olsun.
devamını gör...
rezidans iddiaları sonrasında açıklama yapmıştır.

"sanki böyle ultra lüks bir daire almışım gibi milyon dolarların bahsi geçiyor. yıllarca bir bankada çalıştım, şimdi avukatlık yapıyorum. ailemin desteğiyle aldığım ev üzerinden algı yaratılmaya çalışılıyor. evle ilgili tüm kayıtlar açık net”
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar